Praktika Delfis

Parimad kolleegid, mõnusaim töökoht ja elumuutvad väljakutsed ootavad!

Praktikakohad

Meie teenime demokraatiat

Suurima lugejaskonnaga meediamaja kutsub praktikale!

Delfi Meedia kaasabil on Eesti avatud, informeeritud ja digitaalselt arenenud ühiskond. Seda toetab meie faktipõhine ajakirjandus, kiirus ja kvaliteet meie igapäevases töös, julgus algatada uusi initsiatiive, küsida raskeid küsimusi, uurida sügavuti, olla samal ajal terav ning kirglik.

Meie töötajaid ühendab usk pidevasse arengusse, mida väljendab tugev tung pidevalt kasvada ja katsetada.

Me oleme ajakohased, mitmekülgsed ja usaldusväärsed! Delfi Meedias töötavad oma valdkonna parimad – talendid.

Praktikakohad
Reporter-toimetaja

Üksus: Maalehe toimetus

Parim töö neile, kes soovivad teha reportaaže, uudiseid, intervjuusid ning artikleid. Töö nädalalehes võimaldab kirjutada nii veebi kui paberlehte.

Reporter-toimetaja

Üksus: Eesti Ekspressi toimetus

Parim töö neile, kes soovivad teha reportaaže, uudiseid, intervjuusid ning artikleid. Töö nädalalehes võimaldab kirjutada nii veebi kui paberlehte. Kirjutada tuleb nii reportaaže kui intervjuusid, osaleda eksperimentides. Töö eeldab kontoris kohapeal olemist.

Reporter-toimetaja

Üksus: Sporditoimetus

Parim töö suurele spordihuvilisele. Töö hõlmab endas nii lugude kirjutamist, spordisündmuste kajastamist kui uudistoimetuse tööd (intervjuud, videote tegemine, taskuhäälingud).

Reporter-toimetaja

Üksus: RusDelfi toimetus

Parim töö neile, kes soovivad teha reportaaže, uudiseid, intervjuusid ning artikleid. Töö võimaldab kirjutada, tõlkida ja toimetada eri sisu ja formaadiga lugusid. Vajalik väga hea vene keele oskus.

Arvamustoimetaja

Üksus: epl.ee arvamustoimetus

Parim töö neile, kes soovivad toimetada arvamusveebi. Töö võimaldab kirjutada, tõlkida ja toimetada eri sisu ja formaadiga lugusid. Hallata tuleb Eesti Päevalehe sotsiaalmeediakanaleid. Abistada saab teisi osakondi päevauudiste kirjutamisel. Oled parim kandidaat, kui sul on vähemalt ühe võõrkeele oskus ja valmidus töötada ka erinevates vahetuses.

Reporter-toimetaja

Üksus: Ärileht ja portaal Investeeri

Parim töö suhtlemisaltile praktikandile, kel on huvi äri- ja investeerimisvaldkonna vastu. Praktika ajal saab lindistada saateid, suhelda kohalike investorite, börsiettevõtete juhtide, analüütikute ja suunamudijatega ning nende teadmist lugejateni viia. Töö sisaldab ka välisuudiste vahendust Eesti lugejatele. Töö ei eelda majandustausta aga nõutav on lai silmaring ja huvi ümbritseva vastu.

Reporter-toimetaja

Üksus: LP ja kultuuritoimetus

Parim töö neile, kes soovivad kirjutada uudiseid, teha intervjuusid ning kirjutada kultuurisündmuste arvustusi. Töö eeldab laia silmaringi ja orienteerumist kultuurimaailmas.

Toimetaja

Üksus: Reklaamiosakonna erilahendused ja sisuturundus

Parim töö heale kirjutajale ja keelevaistuga inimesele. Töö võimaldab rööprähelda, korraga saab toimetada mitme erineva valdkonna teemaga. Panustada saab nii erilehtede sisusse kui sisuturundusloomesse. Tekste tuleb toimetada veebis, paberlehe jaoks ja sotsiaalmeedias. Suhelda tuleb nii sisemiste kui väliste partneritega.

Keeletoimetaja

Üksus: Reklaamiosakond

Parim töö erialase haridusega (võib olla omandamisel) praktikandile. Keeletoimetaja saab toimetada reklaamiosakonna kirjalikke materjale, reklaamtekste ja töökuulutusi. Tööülesannete hulka kuulub paberväljaannete erakuulutuste toimetamine.

Foto- ja videoreporter

Üksus: Audiovisuaalne osakond

Parim töö laia silmaringiga ja uudishimulikule foto- ja videohuvilisele.

Reporter-toimetaja

Üksus: Kroonika

Parim töö praktikandile, kes orienteerub ajakirja lugejale suunatud maailmas. Töö neile, kes soovivad teha reportaaže, uudiseid, intervjuusid ning artikleid ning kajastada erinevaid sündmusi. Töö nädalalehes võimaldab kirjutada ja toimetada nii veebi kui paberlehte.

Reporter-toimetaja

Üksus: Delfi uudistetoimetus

Parim töö neile, kes soovivad teha reportaaže, uudiseid, intervjuusid ning artikleid. Töö võimaldab rööprähelda, korraga saab toimetada mitme erineva valdkonna teemaga.

Reporter-toimetaja

Üksus: Delfi uuriv ja faktikontrolli toimetus

Parim töö detaili armastavale inimesele, töö keskendub eelkõige valeinfo, vaenuliku propaganda ning faktikontrollimisega seonduvatele valdkondadele. Reporter-toimetaja tööülesannete hulka kuuluvad muu hulgas valeinfo paljastamine, vastavate ülevaadete, analüüside ja faktikontrollide koostamine. Töö eeldab head inglise keele oskust.

Kandideerimise info
  1. Vali kandideerides endale sobivaim praktikakoht. Parimad kolleegid, mõnusaim töökoht ja elumuutvad väljakutsed ootavad!
  2. Kandideerimiseks esita oma CV ning täida kandideerimisvorm või edasta info aadressil konkurss@delfi.ee

Praktika on

tasustatud

Kandideerimistähtaeg

19. mai

Lisaküsimused saada

konkurss@delfi.ee

Positsioon pakub huvi?
Kandideeri siin!
Kandideerin praktikakohale