Praktika Delfis

Parimad kolleegid, mõnusaim töökoht ja elumuutvad väljakutsed ootavad!

Praktikakohad Kandideerimise info
Suurima lugejaskonnaga meediamaja kutsub praktikale!

Me teenime demokraatiat. Delfi Meedia kaasabil on Eesti avatud, informeeritud ja digitaalselt arenenud ühiskond. Seda toetab meie faktipõhine ajakirjandus, kiirus ja kvaliteet meie igapäevases töös, julgus algatada uusi initsiatiive, küsida raskeid küsimusi, uurida sügavuti, olla samal ajal terav ning kirglik. Meie töötajaid ühendab usk pidevasse arengusse, mida väljendab tugev tung pidevalt kasvada ja katsetada. Me oleme ajakohased, mitmekülgsed ja usaldusväärsed! Delfi Meedias töötavad oma valdkonna parimad – talendid.

Praktikakohad
Reporter-toimetaja
Maalehe toimetus

Parim töö neile, kes soovivad teha reportaaže, uudiseid, intervjuusid ning artikleid. Töö nädalalehes võimaldab kirjutada nii veebi kui paberlehte.

Reporter-toimetaja
Eesti Ekspressi toimetus

Parim töö neile, kes soovivad teha reportaaže, uudiseid, intervjuusid ning artikleid. Töö nädalalehes võimaldab kirjutada nii veebi kui paberlehte.

Reporter-toimetaja
Sporditoimetus

Parim töö suurele spordihuvilisele. Töö hõlmab endas nii lugude kirjutamist, spordisündmuste kajastamist kui uudistoimetuse tööd (intervjuud, videote tegemine, taskuhäälingud).

Reporter-toimetaja
RusDelfi toimetus

Parim töö neile, kes soovivad teha reportaaže, uudiseid, intervjuusid ning artikleid. Töö võimaldab kirjutada, tõlkida ja toimetada eri sisu ja formaadiga lugusid. Vajalik väga hea vene keele oskus.

Reporter-toimetaja
Eesti Päevalehe arvamustoimetus

Parim töö neile, kes soovivad toimetada arvamusveebi. Töö võimaldab kirjutada, tõlkida ja toimetada eri sisu ja formaadiga lugusid. Hallata tuleb Eesti Päevalehe sotsiaalmeediakanaleid ja vajadusel osaleda paberlehe arvamuskülje toimetamises. Abistada saab teisi osakondi päevauudiste kirjutamisel. Oled parim kandidaat, kui sul on vähemalt ühe võõrkeele oskus ja valmidus töötada ka õhtuses vahetuses.

Reporter-toimetaja
Ärileht ja portaal Investeeri

Parim töö suhtlemisaltile praktikandile, kel on huvi äri- ja investeerimisvaldkonna vastu. Praktika ajal saab lindistada saateid, suhelda kohalike investorite, börsiettevõtete juhtide, analüütikute ja suunamudijatega ning nende teadmist lugejateni viia.

Suvepraktikant
Anne ja Stiili toimetus

Parim töö praktikandile, kes orienteerub ajakirja lugejale suunatud maailmas. Töö tegemiseks on vajalik väga hea inglise keele oskus, otsida ja tõlkida tuleb refereeritavaid artikleid ning nende juurde leida sobivad pildid.

Reporter-toimetaja
LP ja kultuuritoimetus

Parim töö neile, kes soovivad kirjutada uudiseid, teha intervjuusid ning kirjutada kultuurisündmuste arvustusi.

Suvepraktikant
Reklaamiosakonna erilahendused ja sisuturundus

Parim töö heale kirjutajale ja keelevaistuga inimesele. Töö võimaldab rööprähelda, korraga saab toimetada mitme erineva valdkonna teemaga. Panustada saab nii erilehtede sisusse kui sisuturundusloomesse. Tekste tuleb toimetada veebis, paberlehe jaoks ja sotsiaalmeedias. Suhelda tuleb nii sisemiste kui väliste partneritega.

Keeletoimetaja
Reklaamitoimetus

Parim töö erialase haridusega (võib olla omandamisel) praktikandile. Keeletoimetaja saab toimetada reklaamiosakonna kirjalikke materjale, reklaamtekste ja töökuulutusi. Tööülesannete hulka kuulub Eesti Ekspressi, Maalehe ja Eesti Päevalehe erakuulutuste toimetamine.

Veebitoimetaja
Maakodu toimetus

Parim töö uudiste kirjutajale Maakodu veebis. Töö tähendab nii uudiste kirjutamist kui ülal pidamist, samuti veebiarhiivi kasutamist.

Kujundaja
Ajalehtede teostus

Parim töö neile, kes tunnevad Adobe kujundusprogramme (Indesign, Illustrator, Photoshop), teavad üldisi kujundusprintsiipe ja tunnevad huvi ajakirjanduse vastu. Tööks on Eesti Päevalehe paberlehe kujundamine.

Foto- ja videoreporter
Audiovisuaalne osakond

Parim töö laia silmaringiga ja uudishimulikule foto- ja videohuvilisele.

Reporter-toimetaja
Kroonika

Parim töö praktikandile, kes orienteerub ajakirja lugejale suunatud maailmas. Töö neile, kes soovivad teha reportaaže, uudiseid, intervjuusid ning artikleid ning kajastada erinevaid sündmusi. Töö nädalalehes võimaldab kirjutada ja toimetada nii veebi kui paberlehte.

Reporter-toimetaja
Delfi ja Eesti Päevalehe uudistetoimetus

Parim töö neile, kes soovivad teha reportaaže, uudiseid, intervjuusid ning artikleid. Töö võimaldab rööprähelda, korraga saab toimetada mitme erineva valdkonna teemaga. Kirjutada ja toimetada saab nii veebi kui paberlehte.

Kandideerimise info
  • Vali nimekirjast endale sobivaim praktikakoht (1-2 huvipakkuvat positsiooni) ja saada meile kaaskirjaga oma CV. Parimad kolleegid, mõnusaim töökoht ja elumuutvad väljakutsed ootavad!
  • Esita oma kandidatuur CV-ga täites kandideerimisvorm või edasta info aadressile praktika@delfi.ee

Praktika on tasustatud.

Kandideerimistähtaeg on 24. aprill!

Lisaküsimusi ootame aadressile praktika@delfi.ee.

Positsioon pakub huvi?
Anna endast märku!

    Lisa oma CV

    Või jaga seda lehte sotsiaalmeedias: