Eesti Ekspressi kultuurilisa Areen kultuuritoimetaja

Eesti Ekspressi kultuuriosa Areen otsib ambitsioonikat KULTUURITOIMETAJAT, kes tunneb end kultuuri eri ilmingutega kohtudes koduselt ning keda nii kodu- kui välismaisel kultuurimaastikul toimuv puudutab, kõnetab ning kaasa rääkima ärgitab. Sa võiksid olla hea sulega ja uudishimulik, tunda huvi ühiskonna vastu ja tahta kultuurielus toimuvat mõtestada ning isikupäraselt lugejale vahendada. Sa oled valmis arendama Areeni nii paber- kui veebiväljaannet, sul on rohkelt uusi ideid, kuidas kultuuriajakirjandust teha põnevalt ja kaasaegselt ning kuidas jõuda võimaliku suure auditooriumini.

KANDIDEERIMISEKS palume saata vabas vormis CV, motivatsioonikiri, kus tood välja ka uusi mõtteid, kuidas Areeni arendada ja kuni kolm näidet tehtud ajakirjandustöödest või -tekstidest.

Eesti Ekspressi toimetus

11.12.2022

Kandidaadilt eeldame:
Pakume:
Positsisoon pakub huvi?
Anna endast märku!


  Lisa oma CV

  Või jaga seda lehte sotsiaalmeedias:
  Ettevõtte kultuur
  Delfi Meedia eesmärk on olla meediasektoris suunanäitaja ja suurim ning kiireim meediamaja nii innovatiivselt kui ka digitaalselt. Selle saavutamiseni saame jõuda tänu töötajatele – valdkonna parimatele talentidele, keda ühendab usk pidevasse arengusse.

  82%

  Üldine rahulolu

  86%

  Rahulolu otsese juhiga

  83%

  Soovitavad Delfi Meediat tööandjana

  79%

  Rahulolu töökeskkonnaga
  Vabad positsioonid
  Roll Üksus Kandideeri­mise aeg
  Pere ja Kodu ajakirjanik Pere ja Kodu toimetus 11.12.2022
  Andmegeenius Uuriv ja faktikontrolli toimetus
  Eesti Ekspressi kultuurilisa Areen kultuuritoimetaja Eesti Ekspressi toimetus 11.12.2022
  Digimeedia planeerija Reklaam
  Reklaamimüügi projektijuht Veebireklaam 14.12.2022
  Miks töötada Delfis?

  Töötades Delfi Meedias on sul võimalus teenida demokraatiat ja Eesti ühiskonna avatust ning läbipaistvust. Lisaks töötada tuntud mitmekesises keskkonnas, kus ei tunta igavust. Sul on töötajana võimalus võtta vastutus, olla loov ja julge, et viia ellu oma ideid.