Äriarenduse üksuse kontaktid

Äriarenduse üksus Turundus Elamusturundus Disainiüksus
Äriarenduse üksus
Piret Põldoja

äriarenduse direktor

piret.poldoja@delfi.ee
Karin Sarv

Delfi ja digiäri tootejuht

karin.sarv@delfi.ee
Marili Süld

ajakirjade ja ajalehtede tootejuht

marili.syld@delfi.ee
Priit Allas

audio- ja videopodcastide tootejuht

priit.allas@delfi.ee
Triin Peekmann

kliendianalüüsi juht

triin.peekmann@delfi.ee
Turundus
Heili Teder

elamusturunduse osakonna juht / turundusosakonna juhi KT

heili.teder@delfi.ee
Liisi Sepp

turunduse koordinaator/Rus Delfi/Maaleht/Eesti Naine turundusjuht

liisi.sepp@delfi.ee
Olesja Arts

Rus Delfi turundusjuht

olesja.arts@delfi.ee
Marta Rummi

Eesti Ekspressi, LP ja Eesti Päevalehe turundusjuht

marta.rummi@delfi.ee
Marliis Lomp

Delfi, digid, Pere ja Kodu turundusjuht

marliis.lomp@delfi.ee
Elamusturundus
Kadri Allaste

elamusturunduse vanemprojektijuht

kadri.allaste@delfi.ee
Ade Piht

elamusturunduse projektijuht

ade.piht@delfi.ee
Disainiüksus
Sanel Mittal

vanemdisainer

sanel.mittal@delfi.ee
Ege Ruubel

veebikujundaja ja haldur

ege.ruubel.delfi.ee
Mart Häelme

veebikujundaja

mart.haelme@delfi.ee
Karin Maranik

turunduse kujundaja

karin.maranik@delfi.ee
Karl Johanson

turunduse kujundaja

karl.johanson@delfi.ee
Maris Tammer

turunduse kujundaja

maris.tammer@delfi.ee