Reklaam

Kliendi soovidest lähtuvalt leiame alati parima lahenduse oma sihtrühmani jõudmiseks

Veebireklaam Printreklaam Brand Studio Kontakt
Miks reklaamida Delfis?

Reklaam Delfis võiks olla oluliseks elemendiks igas reklaamikampaanias. Igapäevaselt külastab Delfit enam kui 430 000 inimest. Delfis on 25 erinevale temaatikale pühendunud alamportaali, kus avaldatud reklaam jõuab just selle sihtrühmani, kellele see ennekõike mõeldud on.

Veebireklaam

Veebi- ehk bännerreklaam on populaarseim reklaamiformaat. Bännerreklaam annab reklaamijale võimaluse oma tooteid või teenuseid tutvustada ülimalt täpselt, suunates neid just huvipakkuvale sihtrühmale. Lisaks räägib veebrireklaami kasuks võimalus saada kätte kiiresti erinevad reklaami toimivust kajastavad statistilised näitajad.

Vaata lähemalt arrow
Prindireklaam

Printreklaam on aegumata ja sellega ei saa kunagi mööda panna. Delfi Meedia väljaannete seast leiab iga klient endale alati sobiva väljundi, olgu tema sihtrühmaks noored pered või väärikad ettevõtjad. Väljaannete nimekiri, kuhu printreklaami müüme, on muljetavaldav: Eesti Ekspress, Maaleht ja Eesti Päevaleht, LP. Lisaks ajakirjad, nagu Kroonika, Pere ja Kodu, Oma Maitse, Anne & Stiil, Eesti Naine, Tervis Pluss, Maakodu, Disain, Magnaat ja paljud teised.

Vaata lähemalt arrow
Brand Studio

Brand Studio on ennekõike sisuloomeagentuur, mis aitab Sinu ettevõttel leida üles oma loo ning viib selle just nende inimesteni, kelleni vaja.

Brand Studio loob sisu ideest kuni teostuseni ning levitab seda seal, kus Sina soovid, klient ootab ja vajadusel ka seal, kus sa oodatagi ei oska.

Brand Studio – see tähendab sisukas, kvaliteetne ja usaldusväärne sisuloome sõltumata kanalist ja formaadist.

Vaata lähemalt arrow
Sotsiaalmeedia ja Google

Isegi kui meie Delfi Meedias ei suuda leida igat kui viimast nõela heinakuhjast, siis suudavad seda meie sotsiaalmeedia ja Google’i spetsialistid. Kui ideaalsest kampaaniast on puudu just mõni eelnimetatutest, ära pelga meie käest toimivaid lahendusi uurida. Koos leiame sellest suurest heinakuhjast üles ka selle kõige väiksema nõela!

Võta ühendust arrow
Podcastid

Mõnikord on nii, et lihtsalt pildist või bännerist ei piisa. Ka sel puhul on meil pakkuda toimiv ja end korduvalt tõestanud lahendus – podcast. Taskuhääling on audioformaat, mis annab klientidele võimaluse tutvustada oma teenuseid või tooteid täpselt nii, nagu peab – pikalt, põhjalikult ja oma sõnadega. Meie stuudios valmivad saated leiavad koha Delfi Tasku keskkonnas, millel on aastatega kujunenud välja oma kindel kuulajaskond. Ja kui audiost ei piisa, teeme saate videoformaadis!

Delfi tasku arrow
Kontakt

Võtke ühendust meie reklaamiosakonna müügijuhtidega. Nende pikaajaline kogemus ja võimaluste tundmine tagavad, et saate just endale sobivaima lahenduse. Võite ka kirjutada reklaami üldmeilile reklaam@delfi.ee ja juhatame teid ise sobivaima müügijuhini.

Võta ühendust arrow