Juhtkonna kontaktid

Juhtkond
Argo Virkebau

juhatuse esimees

argo.virkebau@delfi.ee
Piret Põldoja

äriarenduse direktor

piret.poldoja@delfi.ee
Tarvo Ulejev

levi- ja klienditeenindusdirektor

tarvo.ulejev@delfi.ee
Urmo Soonvald

Delfi ja Eesti Päevalehe peatoimetaja

urmo.soonvald@delfi.ee
Tiina Paju

personalijuht

tiina.paju@delfi.ee
Erle Laak-Sepp

finantsjuht

erle.laak-sepp@delfi.ee
Mairi Peetersoo

erilahenduste ja sisuturunduse ärijuht

mairi.peetersoo@delfi.ee
Ivar Krustok

andmeteaduse- ja IT-juht

ivar.krustok@delfi.ee
Ivar Kuldver

teostusüksuse juht

ivar.kuldver@delfi.ee
Sander Maasik

reklaamidirektor

sander.maasik@delfi.ee