Klienditeeninduse ja levi kontaktid

Klienditeenindus
Christina Jaanisoo

vanemklienditeenindaja

klienditugi@delfi.ee, +372 680 4444
Juta Hindre

vanemklienditeenindaja

klienditugi@delfi.ee, +372 680 4444
Irene Kristlepp

vanemklienditeenindaja

klienditugi@delfi.ee +372 680 4444
Katrin Eha

vanemklienditeenindaja

klienditugi@delfie.ee, +372 680 4444
Terje Riimaa

infoleti teenindaja

terje.riimaa@delfi.ee +372 680 4444
Birget Klooster

teenindusjuhi KT

klienditugi@delfi.ee, +372 680 4444
Levi
Tarvo Ulejev

levi- ja klienditeenindusdirektor

tarvo.ulejev@delfi.ee
Darja Makejeva

tellimisvaldkonna juht

darja.makejeva@delfi.ee
Teele Pähn

digitellimuste ärikliendi müügihaldur

teele.pahn@delfi.ee
Sten-Olof Abram

jaemüügi- ja tootmisjuht

sten-olof.abram@delfi.ee
Egne Kasuk

andmetöötlusjuhi KT

egne.kasuk@delfi.ee
Kristina Silla

andmetöötlusspetsialist

kristina.silla@delfi.ee