Levi ja klienditeeninduse kontaktid

Levi
Tarvo Ulejev

levi- ja klienditeenindusdirektor

tarvo.ulejev@delfi.ee
Sten-Olof Abram

ärikliendi digitellimuste müügi- ja tootmisjuht

sten@delfi.ee
Rando Komissarov

tellimisvaldkonnajuht

rando.komissarov@delfi.ee
Anneli Jeerland

andmetöötlusjuht

anneli.jeerland@delfi.ee
Egne Kasuk

andmetöötlusspetsialist

egne.kasuk@delfi.ee
Kristina Silla

andmetöötleja

kristina.silla@delfi.ee
Klienditeenindus
Birget Klooster

teenindusjuht

birget.klooster@delfi.ee
Christina Jaanisoo

vanemklienditeenindaja

klienditugi@delfi.ee +372 680 4444
Juta Hindre

vanemklienditeenindaja

klienditugi@delfi.ee +372 680 4444
Irene Kristlepp

vanemklienditeenindaja

klienditugi@delfi.ee +372 680 4444
Jurgita Hinno

vanemklienditeenindaja

klienditugi@delfi.ee
Andra Mets

klienditeenindaja

klienditugi@delfi.ee
Liili Vahesalu

klienditeenindaja

klienditugi@delfi.ee