Reklaamiosakonna kontaktid

Printreklaam Veebireklaam Agentuur Erilahendused ja sisuturundus
Veebireklaam
Mikk Puskar

veebireklaami osakonna juht

mikk.puskar@delfi.ee +372 522 5168
Kaja Reilent

erilahenduste müügijuht

kaja.reilent@delfi.ee +372 5346 3873
Keido Seppi

suurklientide müügijuht

keido.seppi@delfi.ee +372 5353 0442
Kristofer Viilmann

suurklientide müügijuht

kristofer.viilmann@delfi.ee +372 5649 3744
Elise Kuus

veebireklaami projektijuht - sisustuse valdkond

elise.kuus@delfi.ee +372 5623 2632
Kelli Ellus

veebireklaami projektijuht

kelli.ellus@delfi.ee +372 5194 4616
Kaur Joosep Stahl

veebireklaami projektijuht

kaurjoosep.stahl@delfi.ee +372 5388 4311
Ott Mägi

veebireklaami projektijuht

ott.magi@delfi.ee +372 518 4380
Kadri Pint

veebireklaami projektijuht

kadri.pint@delfi.ee +372 5884 8218
Erli Vaiknurm

veebireklaami projektijuht

erli.vaiknurm@delfi.ee +372 5564 7474
Frances Fuchs

veebireklaami projektijuht

frances.fuchs@delfi.ee
Liis Senkel

veebireklaami projektijuht

liis.senkel@delfi.ee
Henrico Rattasepp

digitaalmeedia projektijuht

henrico.rattasepp@delfi.ee +372 5565 0685
Marleen Keidla

digitaalmeedia projektijuht

marleen.keidla@delfi.ee +372 5694 6836
Jana Vainola

podcastide reklaamimüügi projektijuht

jana.vainola@delfi.ee +372 517 1534
Kristi Põldmäe

digimeedia planeerija

kristi.poldmae@delfi.ee +372 5662 3121
Griss Valgur

digimeedia planeerija

griss.valgur@delfi.ee +372 5687 5270
Katrin Leemits

reklaamitoimetaja

katrin.leemits@delfi.ee
Marit Kala

reklaamitoimetaja

marit.kala@delfi.ee
Kerttu Allmann

reklaamitoimetaja

kerttu.allmann@delfi.ee
Liis Suiste

reklaamitoimetaja

liis.suiste@delfi.ee
Brand Studio
Ronald Viin

agentuuri juht

ronald.viin@brandstudio.ee
Mairi Peetersoo

ärijuht

mairi.peetersoo@brandstudio.ee
Jaanika Kivvit

müügijuht

jaanika.kivvit@brandstudio.ee
Kevin Kivimaa

müügijuht

kevin.kivimaa@brandstudio.ee
Rahel Saabel

müügijuht

rahel.saabel@brandstudio.ee
Lea Seema

ürituste müügijuht

lea.seema@brandstudio.ee
Silver Huberg

strateeg

silver.huberg@brandstudio.ee
Teele Teder

sisujuht

teele.teder@brandstudio.ee
Mihkel Tepp

loovdirektor

mihkel.tepp@brandstudio.ee
Elvo Jakobson

kunstiline juht/disainer

elvo.jakobson@brandstudio.ee
Maria Mägi

sotsiaalmeedia sisujuht

maria.magi@brandstudio.ee
Andra Anett Vester

projektijuht

andraanett.vester@brandstudio.ee
Erilahendused ja sisuturundus
Mairi Peetersoo

erilahenduste ja sisuturunduse ärijuht

mairi.peetersoo@delfi.ee
Irmeli Karja

erilahenduste ja sisuturunduse osakonna sisujuht

irmeli.karja@delfi.ee
Urmas Verliin

erilahenduste ja sisuturunduse toimetaja

urmas.verliin@delfi.ee
Eve Kallaste

erilahenduste ja sisuturunduse toimetaja

eve.kallaste@delfi.ee
Mariann Renee Vilbre

erilahenduste ja sisuturunduse toimetaja

mariannrenee.vilbre@delfi.ee
Jevgenia Gorski

erilahenduste ja sisuturunduse toimetaja

jevgenia.gorski@delfi.ee
Kairi Prints

erilahenduste ja sisuturunduse toimetaja

kairi.prints@delfi.ee
Martin Hanson

erilahenduste ja sisuturunduse toimetaja

martin.hanson@delfi.ee
Liisbet Estra

erilahenduste ja sisuturunduse toimetaja

liisbet.estra@delfi.ee
Georg-Marten Meumers

erilahenduste ja sisuturunduse toimetaja

georg-marten.meumers@delfi.ee
Marju Viliberg

eriprojektide peadisainer

marju.viliberg@delfi.ee
Jolana Aru

keeletoimetaja

jolana.aru@delfi.ee