Reklaamiosakonna kontaktid

Printreklaam Veebireklaam Agentuur
Veebireklaam
Mikk Puskar

veebireklaami osakonna juht

mikk.puskar@delfi.ee
Kaja Reilent

erilahenduste müügijuht

kaja.reilent@delfi.ee +372 5346 3873
Keido Seppi

suurklientide müügijuht

keido.seppi@delfi.ee
Kristofer Viilmann

suurklientide müügijuht

kristofer.viilmann@delfi.ee +372 5649 3744
Elise Kuus

veebireklaami projektijuht - sisustuse valdkond

elise.kuus@delfi.ee +372 5623 2632
Kelli Ellus

veebireklaami projektijuht

kelli.ellus@delfi.ee +372 5194 4616
Kaur Joosep Stahl

veebireklaami projektijuht

kaurjoosep.stahl@delfi.ee +372 5388 4311
Ott Mägi

veebireklaami projektijuht

ott.magi@delfi.ee
Kadri Pint

veebireklaami projektijuht

kadri.pint@delfi.ee
Erli Vaiknurm

veebireklaami projektijuht

erli.vaiknurm@delfi.ee +372 5564 7474
Henrico Rattasepp

digitaalmeedia projektijuht

henrico.rattasepp@delfi.ee
Bruno Aleksander Domingues

veebireklaami projektijuht

brunoaleksander.domingues@delfi.ee
Jana Vainola

podcastide reklaamimüügi projektijuht

jana.vainola@delfi.ee +372 517 1534
Rebekka-Maria Remmelgas

podcastide reklaamimüügi projektijuht

rebekka-maria.remmelgas@delfi.ee +372 5657 2898
Arina Zaviyalova

digimeedia planeerija

arina.zaviyalova@delfi.ee
Kristi Põldmäe

digimeedia planeerija

kristi.poldmae@delfi.ee +372 5662 3121
Katrin Leemits

reklaamitoimetaja

katrin.leemits@delfi.ee
Marit Kala

reklaamitoimetaja

marit.kala@delfi.ee
Kerttu Allmann

reklaamitoimetaja

kerttu.allmann@delfi.ee
Liis Suiste

reklaamitoimetaja

liis.suiste@delfi.ee
Agentuur
Mairi Peetersoo

erilahenduste ja sisuturunduse ärijuht

mairi.peetersoo@delfi.ee
Irmeli Karja

erilahenduste ja sisuturunduse osakonna juht

irmeli.karja@delfi.ee
Jaanika Kivvit

Brand Studio erilahenduste ja sisuloome müügijuht

jaanika.kivvit@delfi.ee
Kerli Savi

Brand Studio müügijuht

kerli.savi@delfi.ee
Andra Anett Vester

Projektijuht

andraanett.vester@delfi.ee
Mihkel Tepp

loovjuht

mihkel.tepp@delfi.ee
Teele Teder

erilahenduste loovjuht

teele.teder@delfi.ee
Urmas Verliin

erilahenduste toimetaja

urmas.verliin@delfi.ee
Eve Kallaste

erilahenduste ja sisuturunduse toimetaja

eve.kallaste@delfi.ee
Mariann Renee Vilbre

erilahenduste ja sisuturunduse toimetaja

mariannrenee.vilbre@delfi.ee
Jevgenia Gorski

erilahenduste toimetaja

jevgenia.gorski@delfi.ee
Uku Adrian Ilves

erilahenduste toimetaja

uku.ilves@delfi.ee
Taavet Kase

erilahenduste toimetaja

taavet.kase@delfi.ee
Martin Hanson

erilahenduste toimetaja

martin.hanson@delfi.ee
Silver Huberg

erilahenduste ja sisuturunduse projektijuht

silver.huberg@delfi.ee
Marju Viliberg

eriprojektide peadisainer

marju.viliberg@delfi.ee
Helina Koldek

keeletoimetaja

helina.koldek@delfi.ee