Toimetuste kontaktid

Delfi Eesti Päevaleht ja LP Uuriv ja faktikontrolli toimetus Eesti Ekspress Maaleht Audiovisuaalne osakond Kroonika Anne ja Stiil Eesti Naine Pere ja Kodu Oma Maitse Tervis Pluss Maakodu
Delfi
Urmo Soonvald

Delfi ja Eesti Päevalehe peatoimetaja

urmo.soonvald@delfi.ee
Tarmo Paju

tegevtoimetaja

tarmo.paju@delfi.ee
Henrik Ilves

Delfi ja Eesti Päevalehe uudistetoimetuse juhataja

henrik.ilves@delfi.ee
Karoliina Hussar

Delfi ja Eesti Päevalehe uudistetoimetuse juhi asetäitja

karoliina.hussar@delfi.ee
Kristjan Jõevere

reporter-toimetaja

kristjan.joevere@delfi.ee
Karoliina Vasli

toimetaja

karoliina.vasli@delfi.ee
Grete Põlluste

reporter-toimetaja

grete.polluste@delfi.ee
Mari Eesmaa

reporter-toimetaja

mari.eesmaa@delfi.ee
Herman Kelomees

reporter-toimetaja

herman.kelomees@delfi.ee
Kertu Liisa Mooste

reporter-toimetaja

kertuliisa.mooste@delfi.ee
Leen Lindam

reporter-toimetaja

leen.lindam@delfi.ee
Matti Aivar Lind

avalehe toimetaja

mattiaivar.lind@delfi.ee
Helen Eelrand

lemmikloom.ee toimetaja

helen.eelrand@delfi.ee
Marian Grau

moodnekodu.ee toimetaja

marian.grau@delfi.ee
Aivar Pau

Forte peatoimetaja

aivar.pau@delfi.ee
Triin Tisler

naistekas.ee peatoimetaja

triin.tisler@delfi.ee
Triinu Keba

naistekas.ee reporter-toimetaja

triinu.keba@delfi.ee
Kaarel Kressa

välisuudiste toimetuse juhi kt

kaarel.kressa@epl.ee
Lauri Laugen

välisuudiste toimetaja

lauri.laugen@delfi.ee
Mari-Liis Truusööt

välisuudiste reporter-toimetaja

mari-liis.truusoot@delfi.ee
Sotsiaalmeedia
Maria Mägi

sotsiaalmeedia juht

maria.magi@delfi.ee
Mery-Ly Riis

sotsiaalmeedia toimetaja

mery-ly.riis@delfi.ee
Laura Tooming

sotsiaalmeedia toimetaja

laura.tooming@delfi.ee
Ärileht
Tanel Saarmann

juhataja

tanel.saarmann@arileht.ee
Iris Kübarsepp

reporter-veebitoimetaja

iris.kubarsepp@arileht.ee
Henry Mölder

reporter-veebitoimetaja

henry.molder@arileht.ee
Reelika Sommer

reporter-veebitoimetaja

reelika.sommer@arileht.ee
Krista Kaaver

reporter-veebitoimetaja

krista.kaaver@arileht.ee
Tanel Raig

reporter-toimetaja

tanel.raig@arileht.ee
Piret Lepik

reporter-toimetaja

piret.lepik@arileht.ee
Kadri Sildmets

reporter-toimetaja

kadri.sildmets@arileht.ee
Kaspar Allik

Investeeri portaali peatoimetaja

kaspar.allik@arileht.ee
Priit Pokk

Investeeri portaali reporter-toimetaja

priit.pokk@arileht.ee
Taigar Väärtmaa

Investeeri portaali reporter-toimetaja

taigar.vaartmaa@arileht.ee
Kairi Prints

reisijuht.ee toimetaja

reisijuht.ee toimetaja
Sport
Gunnar Leheste

sporditoimetuse juhataja

gunnar.leheste@delfi.ee
Peep Pahv

sporditoimetuse erikorrespondent

peep.pahv@delfi.ee
Meelis Naudi

reporter

meelis.naudi@delfi.ee
Jaan Martinson

reporter

jaan.martinson@delfi.ee
Ats Kuldkepp

reporter

ats.kuldkepp@delfi.ee
Kaspar Ruus

reporter

kaspar.ruus@delfi.ee
Madis Kalvet

reporter

madis.kalvet@delfi.ee
Eigo Kaljurand

reporter

eigo.kaljurand@delfi.ee
Rasmus Vatter

reporter

rasmus.vatter@delfi.ee
Vene Delfi
Andrei Shumakov

peatoimetaja

andrei.shumakov@delfi.ee
Veera Shneur

repoter-toimetaja / dekor.ee asendaja

veera.shneur@delfi.ee
Andrei Danilo

toimetaja / dekor.ee asendaja

andrei.danilo@delfi.ee
Roman Starapopov

toimetaja

roman.starapopov@delfi.ee
Artur Gusseinov

toimetaja

artur.gusseinov@delfi.ee
Julija Sandul

toimetaja

julija.sandul@delfi.ee
Erika Kajak

reporter-toimetaja

erika.kajak@delfi.ee
Vitali-Dmitri Bestšastnõi

reporter-toimetaja

vitali.bestsastnoi@delfi.ee
Artur Izumrudov

reporter-toimetaja

artur.izumrudov@delfi.ee
Evgeny Gribovskiy

spordireporter

evgeny.gribovskiy@delfi.ee
Alina Zahharova

bublik.delfi.ee toimetaja

alina.zahharova@delfi.ee
Olga Linnik

bublik.delfi.ee toimetaja

olga.linnik@delfi.ee
Arsenii Krekhov

moderaator

arsenii.krekhov@delfi.ee
Artem Arikov

moderaator

artem.arikov@delfi.ee
Daria Krekhova

veebitoimetaja

daria.krekhova@delfi.ee
Nina Briantseva

veebitoimetaja

nina.briantseva@delfi.ee
Arina Arepjeva

traffic manager

arina.dmitrijeva@delfi.ee
Semyon Kirzhner

traffic manager

semyon.kirzhner@delfi.ee
Jevgenia Parv

toimetaja

jevgenia.parv@delfi.ee
Marina Begunkova

korrespondent

marina.begunkova@delfi.ee
Olga Minnik

arvamustoimetaja

olga.minnik@delfi.ee
Svetlana Novoseltseva

videotoimetaja

svetlana.novoseltseva@delfi.ee
Maria Ševtšuk

tõlk

maria.sevtsuk@delfi.ee
Jelena Vassiljeva

tõlk

jelena.vassiljeva@delfi.ee
Stanislav Mereminskii

keeletoimetaja

stanislav.mereminskii@delfi.ee
Aleksandra Valner

turist.ee toimetaja

aleksandra.valner@delfi.ee
Natalia Korolenko

jana.ee veebitoimetaja / spordi reporter-toimetaja

natalia.korolenko@delfi.ee
Valeria Aru-Voskoboinikova

dekor.ee toimetaja

valeria.aru-voskoboinikova@delfi.ee
Eesti Päevaleht ja LP
Urmo Soonvald

Delfi ja Eesti Päevalehe peatoimetaja

Henrik Ilves

Eesti Päevalehe tegevtoimetaja; Delfi ja Eesti Päevalehe uudistetoimetuse juhataja

henrik.ilves@epl.ee
Karoliina Hussar

Delfi ja Eesti Päevalehe uudistetoimetuse juhi asetäitja

karoliina.hussar@epl.ee
Mihkel Ulk

Loovjuht

mihkel.ulk@delfi.ee
Ester Vaitmaa

Loovjuht

ester.vaitmaa@epl.ee
Lennart Käämer

Eesti Päevalehe veebitoimetuse juht

lennart.kaamer@epl.ee
Raimo Poom

poliitikatoimetaja

raimo.poom@epl.ee
Tuuli Jõesaar

ajakirjanik

tuuli.joesaar@epl.ee
Kärt Anvelt

vanemtoimetaja

kart.anvelt@epl.ee
Vilja Kiisler

uudisteosakonna toimetaja

vilja.kiisler@epl.ee
Anna Teele Orav

reporter

annateele.orav@epl.ee
Aleksander Pihlak

reporter

aleksander.pihlak@epl.ee
Greete Palgi

reporter

greete.palgi@epl.ee
Kadri Ibrus

reporter

kadri.ibrus@epl.ee
Alo Raun

arvamustoimetuse juhataja

alo.raun@epl.ee
Villu Zirnask

arvamustoimetuse kolumnist

villu.zirnask@epl.ee
Andrus Kivirähk

arvamustoimetuse toimetaja

andrus.kivirahk@epl.ee
Krister Paris

erikorrespondent

krister.paris@epl.ee
Joanna Laast

Roheportaali toimetaja

joanna.laast@delfi.ee
Kristin Kontro

Roheportaali reporter

kristin.kontro@delfi.ee
Aare Reivart

toimetaja

aare.reivart@epl.ee
Helve Laasik

toimetaja

helve.laasik@epl.ee
Kadri Masing

toimetaja

kadri.masing@epl.ee
LP ja kultuuritoimetus
Kerttu Pass

LP peatoimetaja

kerttu.pass@epl.ee
Tiina Kruus

toimetaja

tiina.kruus@epl.ee
Kristi Helme

toimetaja

kristi.helme@epl.ee
Laura-Marleene Jefimov

toimetaja

laura-marleene.jefimov@epl.ee
Peeter Kormašov

reporter-toimetaja

peeter.kormasov@epl.ee
Uuriv ja faktikontrolli toimetus
Holger Roonemaa

uuriva toimetuse juht

holger.roonemaa@delfi.ee
Martin Laine

uuriva toimetuse reporter

martin.laine@delfi.ee
Oliver Kund

uuriva toimetuse reporter

oliver.kund@delfi.ee
Kaili Malts

faktikontrollimise ja valeinfo reporter

kaili.malts@delfi.ee
Ilya Ber

faktikontrollimise ja valeinfo repoter

ilya.ber@delfi.ee
Riin Aljas

uuriva toimetuse andmeajakirjanik

riin.aljas@delfi.ee
Audiovisuaalne osakond
Mari Aaspõllu

audiovisuaalse osakonna juht

mari.aaspollu@delfi.ee
Daniel Leevik

audiovisuaalse osakonna spetsialist

daniel.leevik@delfi.ee
Lauri Saluveer

audiovisuaalse osakonna spetsialist

lauri.saluveer@delfi.ee
Tiit Blaat

foto- ja videoreporter

tiit.blaat@delfi.ee
Jaanus Lensment

foto- ja videoreporter

jaanus.lensment@delfi.ee
Andres Putting

foto- ja videoreporter

andres.putting@delfi.ee
Ilmar Saabas

foto- ja videoreporter

ilmar.saabas@delfi.ee
Priit Simson

foto- ja videoreporter

priit.simson@delfi.ee
Rauno Volmar

foto- ja videoreporter

rauno.volmar@delfi.ee
Henri-Kristian Kirsip

foto- ja videoreporter

henri-kristian.kirsip@delfi.ee
Kiur Kaasik

foto- ja videoreporter

kiur.kaasik@delfi.ee
Argo Ingver

foto- ja videoreporter/Tartu ja Lõuna-Eesti

argo.ingver@delfi.ee
Joonatan Allandi

Delfi TV tegevprodutsent

joonatan.allandi@delfi.ee
Gertu Võsu

Delfi TV otseülekannete produtsent

gertu.vosu@delfi.ee
Reelika Vaiksaar

Delfi TV reporter-toimetaja

reelika.vaiksaar@delfi.ee
Laura Kalam

Delfi TV reporter-toimetaja

laura.kalam@delfi.ee
Melani Tooms

Delfi TV videotoimetaja

melani.tooms@delfi.ee
Andrei Jakubovitš

Delfi TV videotoimetaja

andrei.jakubovits@delfi.ee
Siim Markus

Delfi TV videotoimetaja

siim.markus@delfi.ee
Oskar Kelk

Delfi TV spetsialist

oskar.kelk@delfi.ee
Aleksander Algo

toimetaja

aleksander.algo@delfi.ee
Eesti Ekspress
Merili Nikkolo

peatoimetaja

Sulev Vedler

peatoimetaja asetäitja

sulev.vedler@ekspress.ee
Kerttu Jänese

Eesti Ekspressi Elu osa juht ja peatoimetaja asetäitja

kerttu.janese@ekspress.ee
Tarmo Vahter

Delfi Meedia kohtuteemade juht

tarmo.vahter@ekspress.ee
Kadri Karro

Areeni juhataja

kadri.karro@ekspress.ee
Hans H. Luik

vastutav väljaandja

Toomas Vabamäe

toimetaja

toomas.vabamae@ekspress.ee
Andrei Hvostov

toimetaja

andre.hvostov@ekspress.ee
Tiina Jõgeda

toimetaja

tiina.jogeda@ekspress.ee
Indrek Lepik

välis- ja arvamusteemade toimetaja-reporter

indrek.lepik@ekspress.ee
Maria Ulfsak

toimetaja

maria.ulfsak@ekspress.ee
Rain Pruul

digilehe toimetaja

rain.pruul@ekspress.ee
Urmas Jaagant

ajakirjanik

urmas.jaagant@ekspress.ee
Hannes Rumm

ajakirjanik

hannes.rumm@ekspress.ee
Külli-Riin Tigasson

ajakirjanik

kylli-riin.tigasson@ekspress.ee
Pekka Erelt

ajakirjanik

pekka.erelt@ekspress.ee
Siim Nestor

Areeni ajakirjanik

siim.nestor@ekspress.ee
Anne Vetik

Areeni ajakirjanik

anne.vetik@ekspress.ee
Joosep Tiks

reporter

joosep.tiks@ekspress.ee
Kirsti Vainküla

reporter

kirsti.vainkyla@ekspress.ee
Toivo Tänavsuu

reporter

toivo.tanavsuu@ekspress.ee
Greete Lehepuu

reporter

greete.lehepuu@ekspress.ee
Matthias Kalev

reporter

matthias.kalev@ekspress.ee
Marta Tuul

reporter

marta.tuul@ekspress.ee
Aivar Juhanson

kunstnik

Heiki Ernits

karikaturist

Maaleht
Hindrek Riikoja

peatoimetaja

hindrek.riikoja@maaleht.ee
Erika Klaats

vanemtoimetaja

erika.klaats@maaleht.ee
Lii Sammler

vanemtoimetaja / Maamajanduse peatoimetaja

lii.sammler@maaleht.ee
Eda Post

toimetaja

eda.post@maaleht.ee
Marju Reitsak

toimetaja

marju.reitsak@maaleht.ee
Silja Lättemäe

ajakirjanik

silja.lattemae@maaleht.ee
Argo Ideon

ajakirjanik

argo.ideon@maaleht.ee
Margus Mikomägi

ajakirjanik

margus.mikomagi@maaleht.ee
Rein Sikk

ajakirjanik

rein.sikk@maaleht.ee
Bianca Mikovitš

ajakirjanik

bianca.mikovits@maaleht.ee
Mari Kukk

ajakirjanik

mari.kukk@maaleht.ee
Madis Jürgen

ajakirjanik

madis.jyrgen@maaleht.ee
Tiina Kaukvere

ajakirjanik

tiina.kaukvere@maaleht.ee
Eget Velleste

reporter

eget.velleste@maaleht.ee
Maiken Mägi

reporter

maiken.magi@maaleht.ee
Liis Seljamaa

Lõuna-Eesti uudistereporter

liis.seljamaa@maaleht.ee
Sven Arbet

fotograaf

sven.arbet@maaleht.ee
Rein Raudvere

ajakirjanik (Tartu)

rein.raudvere@maaleht.ee
Mari Kartau

Metsalehe vastutav toimetaja

mari.kartau@maaleht.ee
Jana Rand

Targu Talita toimetaja

jana.rand@maaleht.ee
Pille Hermann

Targu Talita toimetaja

pille.hermann@maaleht.ee
Eesti Naine
Heidit Kaio

peatoimetaja

heidit.kaio@eestinaine.ee
Liina Liisveld

Eesti Naine ja Tervis Pluss peatoimetaja asetäitja veebis

Anu Merila

tegevtoimetaja

anu.merila@eestinaine.ee
Inga Lill

veebitoimetaja

inga.lill@eestinaine.ee
Liis Auväärt

toimetaja

liis.auvaart@eestinaine.ee
Lia Virkus

toimetaja

lia.virkus@eestinaine.ee
Kroonika
Ingrid Veidenberg

peatoimetaja

ingrid.veidenberg@kroonika.ee
Risto Veskioja

peatoimetaja asetäitja

risto.veskioja@kroonika.ee
Sven Haljand

tegevtoimetaja

sven.haljand@kroonika.ee
Jaanus Hämarsoo

uudistetoimetaja

jaanus.hamarsoo@kroonika.ee
Kairit Tsäro

toimetaja

kairit.tsaro@kroonika.ee
Greta Kaupmees

reporter-toimetaja

greta.kaupmees@kroonika.ee
Nataly Koppel

reporter-toimetaja

nataly.koppel@kroonika.ee
Triin Lellep

reporter-toimetaja

triin.lellep@kroonika.ee
Merilin Mölder

Kroonika.ee reporter-toimetaja

merilin.molder@kroonika.ee
Margaret Petrova

Kroonika.ee reporter-toimetaja

margaret.petrova@kroonika.ee
Marlene Neiland

Kroonika.ee reporter-toimetaja

marlene.neiland@kroonika.ee
Helen Heidemann

Kroonika.ee reporter-toimetaja

helen.heidemann@kroonika.ee
Anne ja Stiil
Kelly Kipper

peatoimetaja KT

kelly.kipper@annestiil.ee
Riina Palmiste

tegevtoimetaja KT

riina.palmiste@annestiil.ee
Carine Jessica Kostla

veebijuht

carinejessica.kostla@annestiil.ee
Karolin Kuusik

moe- ja ilutoimetaja

karolin.kuusik@annestiil.ee
Tiiu Suvi

toimetaja

tiiu.suvi@annestiil.ee
Krõõt Tarkmeel

fotograaf

kroot.tarkmeel@annestiil.ee
Pere ja Kodu
Elin Järvsaar

peatoimetaja

elin.jarvsaar@perejakodu.ee
Grete Sutrop

veebijuht

grete.sutrop@perejakodu.ee
Monica Kiik

tegevtoimetaja

monica.kiik@perejakodu.ee
Katariina Libe

toimetaja

katariina.libe@perejakodu.ee
Britt Ernewein

toimetaja

britt.ernewein@perejakodu.ee
Oma Maitse
Siiri Kirikal

peatoimetaja

siiri.kirikal@omamaitse.ee
Kaire-Külli Vaatmann

veebitoimetaja

kaire-kulli.vaatmann@omamaitse.ee
Margit Arndt-Kalju

toimetaja/keeletoimetaja

margit.arndt-kalju@omamaitse.ee
Deivi Kõverik

Oma Maitse retseptiveebi toimetaja

deivi.koverik@delfi.ee
Tervis Pluss
Heidit Kaio

peatoimetaja

heidit.kaio@eestinaine.ee
Liina Liisveld

Eesti Naine ja Tervis Pluss peatoimetaja asetäitja veebis

liina.liisveld@tervispluss.ee
Inge Mehide

tegevtoimetaja

inge.mehide@tervispluss.ee
Maakodu
Kadri Tramm

peatoimetaja

kadri.tramm@maakodu.ee
Eva Luigas

tegevtoimetaja

eva.luigas@maakodu.ee
Heli Raamets

veebitoimetaja

heli.raamets@maakodu.ee