Delfi Meedia brändid

Delfi Meedia alla kuulub 12 hästi tuntud brändi: Delfi, Maaleht, Eesti Ekspress, Eesti Päevaleht, LP, Kroonika, Anne&Stiil, Eesti Naine, Pere ja Kodu, Tervis Pluss, Oma Maitse ja Maakodu.

 

Delfi on Eesti suurim uudisteportaal, kust leiab kõige kiirema ülevaate päeva põletavamatest teemadest – nii poliitikas, spordis kui ka meelelahutuses toimuvast. Samuti koondab Delfi kokku Eesti 11 tippväljaande sisu ning pakub palju põnevat lugemist erinevates teemaportaalides.
Delfi
Maaleht on Eesti vanim ja suurim nädalaleht on alati inimeste ja juurte juures, kirjutades asjadest, mis meid tõesti puudutavad ja ka sellest, mis toimub riigi neis paigus, kuhu teised väljaanded ei jõua. Muhedalt uudishimulik Maaleht kirjutab väärtusest, mis loevad.
Maaleht
Eesti Ekspress on uuriva ajakirjanduse lipulaev aastast 1989. Lehe eesmärk on nõudlikule lugejale pakkuda uurivat, analüüsivat, eksperimenteerivat, ausat ja otsekohest ajakirjandust. Eesti Ekspressi edu aluseks on tugev toimetus.
Eesti ekspress
Eesti Päevaleht on homse päeva leht ehk otsime juba täna vastuseid homsetele küsimustele. Lugedes võid olla kindel, et olla kursis kõigega, mis Eestis ja maailmas oluline on. Analüüsime ja selgitame lihtsalt, miks asjad juhtuvad.
Eesti päevaleht
Nädalalõpuleht LP on reedel ilmuv sisukas Eesti Päevalehe nädalavahetuse leht, mille leivanumbriks on avameeldsed, sügavad ja liigutavad persoonilood aktuaalsete ja kuulsate eestlastega.
LP
Kroonika on Eesti enimloetud nädalakiri. Ajakiri keskendub Eesti meelelahutusmaailmale, meie kuulsuste rõõmudele ja muredele, tõusudele ning langustele. Kõik, mis Eesti seltskonnaelus huvitavat toimub, leiab Kroonikas igakülgset kajastust. Lisaks sisaldab Kroonika ajakiri põhjalikult kommenteeritud telekavasid ning horoskoopi.
Kroonika
Anne & Stiil on naisteajakiri, mis inspireerib elama veelgi paremat elu. Ajakiri kutsub lugejat kaasa mõtlema kõikides nüüdisaegse naise elu olulistes aspektides – ühiskondlikest küsimustest suhete-, tervise-, karjääri-, ilu- ja moeteemadeni, tehes seda ainulaadses, Annele & Stiilile omases sõbralikus stiilis.
Anne & Stiil
Eesti Naine on Eesti vanim ja suurim naisteajakiri, mis on erksalt tänapäevane. Eesti Naine portreteerib ajastule märgilisi persoone ning kirjutab kõigest, mis naise elus oluline on, aidates samal ajal väärtustada naist ennast ja naisi üldisemalt ühiskonnas.
Eesti naine
Pere ja Kodu on suurim ja loetuim pereajakiri Eestis ning vanemluse teemadel eestkõneleja. Usume, et laste kasvatuses on õigeid variante rohkem kui üks ja iga pere jaoks võib parim lahendus olla erinev.
Pere ja kodu
Tervis Pluss on inspireerinud lugejaid tervislike eluviiside edendamisel juba 20 aastat. Ajakirjas on põnevad persoonilood, kaasahaaravad kolumnistid, mitmekülgsed psühholoogiateemad ning palju häid trenni- ja toitumisnippe.
Tervis pluss
Oma Maitse on inspireeriv ning pakub ideid ja retsepte toiduvalmistamiseks ja serveerimiseks. Soovime rikastada eestlaste toidulauda, väärtustada kõrgelt Eesti toidu traditsioone ning propageerida toidu isetegemist.
Oma maitse
Maakodu on enam kui 30aastase ajalooga sisukas kuukiri, mis pakub rohkelt inspiratsiooni nii unistajale kui tegutsejale oma mõtete elluviimiseks. Jagame ajakirjas lugusid ja pilte kaunitest kodudest ja aedadest ning nende tublidest omanikest. Fookuses on eestimaised kodud ja nende lood, inimestest ja inimestele, kes mõtete ning südamega maal.
Maakodu